Oferty specjalne

Oferty specjalne

Karta Wielkopolska 

Upoważnia przez 6 miesięcy od daty wydania do zakupu biletów jednorazowych i okresowych z rabatem według taryfy RAZEM. Karta Wielkopolska to jedyne 99 zł dla 1 osoby.
Szczegóły oferty Karta Wielkopolska – przejdź do strony.

 

Ty i Raz, Dwa, Trzy

Upoważnia do zniżki w wysokości 30% w przypadku podróży w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób pociągami regionalnymi. 
Szczegóły oferty Ty i Raz, Dwa , Trzy – przejdź do strony.

 

Przejazdy Grupowe 

Upoważnia do przejazdu grupę co najmniej 10 osobową według taryfy RAZEM. Na każde 10 osób, kolejna (czyli 11) ma przejazd gratis.
Szczegóły oferty Przejazdy Grupowe – przejdź do strony.

 

BUS-TRAMWAJ-KOLEJ 

Obowiązuje w pociągach regionalnych w promieniu ok. 50 km od Poznania oraz w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.
Szczegóły oferty Bus-Tramwaj-Kolej – przejdź do strony.

 

Wspólny Bilet Samorządowy 

Uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach uruchamianych przez przewoźników: Koleje Mazowieckie, Warszawską Kolej Dojazdową, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie, Arrivę, Koleje Wielkopolskie, Koleje Dolnośląskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną. Bilet jest ważny 24 godziny i kosztuje 38 zł. 
Szczegóły oferty Wspólny Bilet Samorządowy – przejdź do strony.

 

Bilet 60+

Z oferty „Bilet 60+” mogą skorzystać osoby, które ukończyły 60 rok życia. Wg oferty wydaje się bilety jednorazowe z ulgą 25%  i bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne, kwartalne) z ulgą 10% od opłat za dany rodzaj biletów wg taryfy podstawowej zawartej w Taryfie przewozowej (KW-TP).

Szczegóły oferty Bilet 60+ – przejdź do strony.

 

Pakiet Podróżnika

Pakiet Podróżnika to oszczędność czasu i ułatwienie dla pasażerów, dzięki któremu nie muszą oni oczekiwać w kilku kolejkach, a bilety na całą podróż mogą zakupić w jednym okienku kasowym.

Szczegóły oferty Pakiet Podróżnika – przejdź do strony.

 

Wspólny Bilet

Wspólny Bilet to usługa, dzięki której pasażerowie kolei w Polsce mogą kupić jeden bilet na całą podróż – niezależenie od tego, z jakich pociągów korzystają i na jakich trasach podróżują. Nowa oferta dotyczy nie tylko przewoźników z Grupy PKP, lecz także kolei samorządowych, które odpowiadają za obsługę połączeń regionalnych i aglomeracyjnych.

Szczegóły oferty Wspólny Bilet – przejdź do strony.

Przejdź do góry strony
Przejdź do menu głównego


Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.