logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Dla pasażera

Oferty specjalne

ODJAZDowa promocja

ODJAZDowa promocja ma zastosowanie przy przejazdach w Zastępczej Komunikacji Autobusowej uruchamianej przez Koleje Wielkopolskie  sp. z o.o. na remontowanym odcinku Jarocin – Krotoszyn w terminie obowiązywania od 1 kwietnia 2023 r. do  31 sierpnia 2024 r.

Szczegóły oferty ODJAZDowa Promocja

Przejazdy Grupowe

Upoważnia do przejazdu grupę co najmniej 10 osobową według taryfy RAZEM. Na każde 10 osób, kolejna (czyli 11) ma przejazd gratis.
Szczegóły oferty Przejazdy Grupowe.

BUS-TRAMWAJ-KOLEJ

Obowiązuje w pociągach regionalnych w promieniu ok. 50 km od Poznania oraz w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.
Szczegóły oferty Bus-Tramwaj-Kolej.

Wspólny Bilet Samorządowy

Uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach uruchamianych przez przewoźników: Koleje Wielkopolskie, Koleje Mazowieckie, Warszawską Kolej Dojazdową, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie, Arrivę, Koleje Dolnośląskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną z wyłączeniem pociągów wymienionych w warunkach oferty. Bilet jest ważny 24 godziny.
Szczegóły oferty Wspólny Bilet Samorządowy.

Bilet 60+

Z oferty „Bilet 60+” mogą skorzystać osoby, które ukończyły 60 rok życia. Wg oferty wydaje się bilety jednorazowe z ulgą 25%  i bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne, kwartalne) z ulgą 10% od opłat za dany rodzaj biletów wg taryfy podstawowej zawartej w Taryfie przewozowej (KW-TP).

Szczegóły oferty Bilet 60+ .

Pakiet Podróżnika

Pakiet Podróżnika to oszczędność czasu i ułatwienie dla pasażerów, dzięki któremu nie muszą oni oczekiwać w kilku kolejkach, a bilety na całą podróż mogą zakupić w jednym okienku kasowym.

Szczegóły oferty Pakiet Podróżnika.

Wspólny Bilet

Wspólny Bilet to usługa, dzięki której pasażerowie kolei w Polsce mogą kupić jeden bilet na całą podróż – niezależenie od tego, z jakich pociągów korzystają i na jakich trasach podróżują. Nowa oferta dotyczy nie tylko przewoźników z Grupy PKP, lecz także kolei samorządowych, które odpowiadają za obsługę połączeń regionalnych i aglomeracyjnych.

Szczegóły oferty Wspólny Bilet.

Ulga handlowa 50% dla pracowników sfery budżetowej

Ulga handlowa 50% to usługa dla pracowników jednostek sfery budżetowej oraz żołnierzy zawodowych, którym pracodawca na podstawie umowy zawartej z pasażerskimi przewoźnikami kolejowymi, wykupił ulgową usługę transportową z ulgą 50%.

Szczegóły oferty Ulga handlowa 50% na rok 2024