logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
Infolinia: 19757
Opłata za połaczenie zgodna z cennikiem operatora

Dla pasażera

Oferty specjalne

Karta Wielkopolska

Upoważnia przez 6 miesięcy od daty wydania do zakupu biletów jednorazowych i okresowych z rabatem według taryfy RAZEM. Karta Wielkopolska to jedyne 99 zł dla 1 osoby.
Szczegóły oferty Karta Wielkopolska.

Ty i Raz, Dwa, Trzy

Upoważnia do zniżki w wysokości 30% w przypadku podróży w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób pociągami regionalnymi.
Szczegóły oferty Ty i Raz, Dwa , Trzy.

Przejazdy Grupowe

Upoważnia do przejazdu grupę co najmniej 10 osobową według taryfy RAZEM. Na każde 10 osób, kolejna (czyli 11) ma przejazd gratis.
Szczegóły oferty Przejazdy Grupowe.

BUS-TRAMWAJ-KOLEJ

Obowiązuje w pociągach regionalnych w promieniu ok. 50 km od Poznania oraz w tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.
Szczegóły oferty Bus-Tramwaj-Kolej.

Wspólny Bilet Samorządowy

Uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach uruchamianych przez przewoźników: Koleje Wielkopolskie, Koleje Mazowieckie, Warszawską Kolej Dojazdową, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie, Arrivę, Koleje Dolnośląskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną. Bilet jest ważny 24 godziny.
Szczegóły oferty Wspólny Bilet Samorządowy.

Bilet 60+

Z oferty „Bilet 60+” mogą skorzystać osoby, które ukończyły 60 rok życia. Wg oferty wydaje się bilety jednorazowe z ulgą 25%  i bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne, kwartalne) z ulgą 10% od opłat za dany rodzaj biletów wg taryfy podstawowej zawartej w Taryfie przewozowej (KW-TP).

Szczegóły oferty Bilet 60+ .

Pakiet Podróżnika

Pakiet Podróżnika to oszczędność czasu i ułatwienie dla pasażerów, dzięki któremu nie muszą oni oczekiwać w kilku kolejkach, a bilety na całą podróż mogą zakupić w jednym okienku kasowym.

Szczegóły oferty Pakiet Podróżnika.

Wspólny Bilet

Wspólny Bilet to usługa, dzięki której pasażerowie kolei w Polsce mogą kupić jeden bilet na całą podróż – niezależenie od tego, z jakich pociągów korzystają i na jakich trasach podróżują. Nowa oferta dotyczy nie tylko przewoźników z Grupy PKP, lecz także kolei samorządowych, które odpowiadają za obsługę połączeń regionalnych i aglomeracyjnych.

Szczegóły oferty Wspólny Bilet.

Ulga handlowa 50% dla pracowników sfery budżetowej

Ulga handlowa 50% to usługa dla pracowników jednostek sfery budżetowej oraz żołnierzy zawodowych, którym pracodawca na podstawie umowy zawartej z pasażerskimi przewoźnikami kolejowymi, wykupił ulgową usługę transportową z ulgą 50% na rok 2022.

Szczegóły oferty Ulga handlowa 50%


Udostępnij: Facebook
Zapisz:

Pliki do pobrania

Wniosek na przejazd grupy KWPOBIERZpdf0.2 MBWniosek na przejazd grupy KWpdf0.2 MBPOBIERZ