logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Wspólny Bilet Samorządowy

Wspólny Bilet Samorządowy

Uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach uruchamianych przez przewoźników: Koleje Wielkopolskie, Koleje Mazowieckie, Warszawską Kolej Dojazdową, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie, Arriva RP, Koleje Dolnośląskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną. Bilet jest ważny 24 godziny i kosztuje 49,00 zł

Warunki taryfowe oferty specjalnej „Wspólny Bilet Samorządowy”

 

 

Zmiany w ofercie „Wspólny Bilet Samorządowy”

            Od 21 marca 2022 r. Wspólny Bilet Samorządowy ważny na przejazdy pociągami ośmiu przewoźników kolejowych będzie uprawniać dodatkowo do zniżek w instytucjach kultury i przy korzystaniu z atrakcji turystycznych.

            Wspólny Bilet Samorządowy jest biletem kolejowym ważnym przez 24 godziny, uprawniającym do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich, Kolei Małopolskich, Kolei Mazowieckich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Arriva RP. Dzięki porozumieniu przewoźników samorządowych, pasażerowie od 2017 roku mogą podróżować po całej Polsce na jednym bilecie imiennym.

Od pierwszego dnia wiosny każdy posiadacz Wspólnego Biletu Samorządowego będzie mógł dodatkowo otrzymać zniżki w ponad 20 instytucjach kultury i przy korzystaniu z atrakcji turystycznych na terenie całej Polski. Aktualna lista obiektów będzie dostępna
na stronach internetowych przewoźników prowadzących sprzedaż Wspólnego Biletu Samorządowego.

Lista instytucji i obiektów, przyznających zniżki posiadaczom oferty „Wspólny Bilet Samorządowy: obowiązująca od 11 lipca 2024 r.