logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Zmiany w kursowaniu pociągów od 10 stycznia 2022 r.

05 stycznia, 2022
Ważny komunikat

W związku z przesunięciem terminów prac torowych planowanych przez Zarządcę Infrastruktury PKP PLK rozkład jazdy pociągów został ponownie przeanalizowany wspólnie z Organizatorem pod kątem lepszego dostosowania do potrzeb pasażerów.

W wyniku przeprowadzonej analizy od dnia 10 stycznia wprowadzono drobne korekty w rozkładzie jazdy na wybranych liniach. Zyskają na nich m.in. podróżni z Piły, którzy będą w stanie dotrzeć do Poznania na godzinę 8 rano. Ponadto niektóre kursy wydłużą swoją relację lub uzyskają skomunikowania z innymi pociągami.

Wprowadzone zostaną następujące udogodnienia:

  • dodatkowy pociąg relacji Krotoszyn (4.14) – Jarocin (4.53), który będzie skomunikowany z pociągami POLREGIO relacji Ostrów Wlkp. – Jarocin (4.59) – Poznań Gł. (5.56) oraz Jarocin (5.22) – Kluczbork (7.23).
  • wydłużenie relacji pociągu, który do tej pory kursował z Krotoszyna 5.55 do Milicza 6.13, a po 10 stycznia rozpocznie jazdę w Jarocinie o godz. 05.15, dzięki czemu podróżni z Jarocina uzyskają możliwość przesiadki w Miliczu w kierunku Wrocławia.
  • zmiana godziny kursowania pociągu relacji Piła Gł. (6.05) – Poznań Gł. (7.53) na Piła Gł. (5.41) – Poznań Gł. (7.21), co pozwoli na dostosowanie przejazdu do porannych dojazdów do szkół.

Zachęcamy podróżnych, aby przed planowaną podróżą zapoznać się z rozkładem jazdy pociągów, który dostępny jest w zakładce Rozkład Jazdy.