logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Zapraszamy na ANTIDOTUM Airshow Leszno

13 czerwca, 2023

Już w ten weekend wspólnie z organizatorami wydarzenia, Miastem Leszno i Lotnisko Leszno, zapraszamy na czwartą edycję ANTIDOTUM Airshow Leszno – najpiękniejsze pokazy lotnicze. 16 i 17 czerwca 2023 roku na Lotnisku Leszno powraca wyjątkowy podniebny spektakl, który w zeszłym roku podziwiało przeszło 35 000 osób!

Pokazy w Lesznie to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i w Europie. Na niebie będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych, odrzutowce i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, motoparalotnie i wiele, wiele więcej. Tradycyjnie nie zabraknie pokazów nocnych z muzyką live i bardzo dużą dawką pirotechniki, które stały się znakiem rozpoznawczym ANTIDOTUM Airshow Leszno.

W tym roku po raz kolejny jesteśmy Partnerem tego wydarzenia i zapewniamy uczestnikom nie tylko dojazd na najpiękniejsze pokazy lotnicze pociągami regularnymi, ale również bezpieczny i komfortowy powrót pociągiem specjalnym. Pociąg specjalny Kolei Wielkopolskich odjedzie w kierunku Poznania zarówno po piątkowych jak i sobotnich pokazach o 00:20. Zatrzyma się m.in. na stacjach Stare Bojanowo, Kościan, Czempiń, Mosina, Luboń i o 01:22 dojedzie do stacji Poznań Główny.

Bilety w cenie tylko 5 zł można kupić w kasie biletowej, u obsługi pociągu, za pośrednictwem naszej strony internetowej wielkopolskiebilety.pl lub aplikacji mobilnych, a także portali Biletico, Koleo i Bilkom. Do stacji Leszno dojechać można bezpłatnymi autobusami z przystanku, który będzie się znajdować na terenie Lotnisko Leszno. Zachęcamy do wybrania się na naszą imprezę komunikacją publiczną, znacząco usprawni to ruch w okolicy lotniska.

Rozkład jazdy pociągu specjalnego:

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie: https://antidotum.lotniskoleszno.pl/