Zagubiony bagaż

Zagubiony bagaż

W przypadku zagubienia bagażu przez podróżnego, pracownicy bezpośredniego kontaktu z klientem porozumiewają się z Dyspozyturą w celu umiejscowienia pociągu w danej chwili i sprawdzenia, czy istnieje możliwość odzyskania mienia podróżnego, pozostawionego w pociągu. Jeżeli bagaż zostanie odnaleziony, drogą służbową kierowany jest przez poszczególnych pracowników do właściciela. Rzeczy znalezione przez drużynę konduktorską są pokwitowane i przekazane do Dyspozytury Sekcji Poznań.

Informację na temat rzeczy zagubionych lub pozostawionych w pociągu można uzyskać pod numerem telefonu:

19 757 

(codziennie, 24 godz. na dobę)

 

W przypadku potwierdzenia, że bagaż został odnaleziony, jego odbiór możliwy jest w Biurze Dyspozytury Kolei Wielkopolskich przy ul. Składowej 5F w Poznaniu (wejście od strony parkingu Budom Marketu).

Przejdź do góry strony
Przejdź do menu głównego


Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.