logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Z Kolejami Wielkopolskimi na „Orzeł i Krzyż”

21 czerwca, 2023

Już w najbliższy piątek – 23 czerwca 2023 roku – odbędzie się premiera widowiska „Orzeł i Krzyż”, największego widowiska plenerowego w Polsce, które odbędzie się w Murowanej Goślinie. Unikalna forma widowiska, niesamowite efekty świetlne i pirotechniczne, konie i akrobaci przeniosą widzów w podróż po dziejach.

Na widowisko wygodnie i bezpiecznie można dojechać z Kolejami Wielkopolskimi. Do przystanku Zielone Wzgórza dojedziemy jednym z pociągów regularnego kursowania. Po wydarzaniu natomiast uruchomiony zostanie pociąg specjalny relacji Murowana Goślina – Poznań Gł. – odjazd pociągu z przystanku Zielone Wzgórza o godzinie 23:55.

Osoby, które zdecydują się przyjechać na widowisko pociągiem przygotowana została oferta specjalna. Podróżując z biletem na wydarzenie (w wersji papierowej lub elektronicznej) w dniach 23, 24, 30 czerwca oraz 1, 7, 8, 14 i 15 lipca 2023 roku, od godziny 17:00 podczas przejazdów pociągami  uruchamianymi przez Koleje Wielkopolskie na odcinku Poznań Gł. – Murowana Goślina – Poznań Gł. skorzystać będzie można z oferty specjalnej na przejazd tam i z powrotem w cenie 5 zł.

Bilet wg oferty specjalnej nabyć można w 7-dniowej przedsprzedaży w kasach biletowych oraz przed odjazdem u pracowników drużyn konduktorskich. Szczegóły oferty dostępne są pod linkiem.