logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

XXV Turniej Piłki Nożnej Maszynistów w Iławie

24 czerwca, 2024

W dniach 19-22 czerwca 2024 r. w Iławie odbył się XXV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce.

Nasza drużyna, miała już kolejny raz zaszczyt wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu. W turnieju rywalizowały m. in. zespoły Kolei Śląskich, Polregio Poznań, ZZMK Łódź, SKM Trójmiasto, CT Warszawa, CT Lublin, CT Poznań czy Cargo Service.

Pierwszy mecz z drużyną CT Lublin zakończył się remisem 0-0. Kolejne dwa mecze zakończyły się naszym zwycięstwem – z drużyną CT Poznań oraz Warszawską Koleją Dojazdową. Niestety, ostatni mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść Cargo Service. Ostatecznie zajęliśmy piąte miejsce.

Turniej był doskonałą okazją do spotkania zespołów z branży kolejowej, wymiany doświadczeń a także do współzawodnictwa w przyjaznej atmosferze. Był to również świetny sposób na budowanie więzi wewnątrz zespołu oraz reprezentowanie Kolei Wielkopolskich na arenie sportowej.

Cieszymy się z możliwości uczestnictwa w tak wyjątkowym wydarzeniu i z niecierpliwością czekamy na kolejne sportowe wyzwania.