logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Wystawa plakatów w Starym Browarze

18 października, 2021

18 października nasza mobilna wystawa plakatów wyróżnionych w konkursie „Pociąg do sztuki” została zaprezentowana w Starym Browarze. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć tych prac w holu Dworca Głównego w Poznaniu, serdecznie zapraszamy na „Szachownicę” (Poziom 0), gdzie możecie je oglądać w dużym formacie do końca października.

Koleje Wielkopolskie łączą Wielkopolskę już od 10 lat. Jako firma świadcząca bezpieczne i komfortowe przewozy, jednocześnie otwarta na nowe, artystyczne formy promocji podstawowej działalności Spółki, postanowiliśmy z okazji jubileuszu zorganizować konkurs na plakat. Celem pierwszej edycji konkursu było promowanie młodych artystów, zachęcenie ich do innego spojrzenia na środek transportu jakim jest pociąg oraz na relację jaka może się tworzyć podczas podróży.

Z ponad setki otrzymanych plakatów, jury pod przewodnictwem Pana Szymona Chwalisza wybrało 13 najlepszych, które są prezentowane szerszemu gronu odbiorców w przestrzeniach publicznych – obecnie w pięknej przestrzeni wystawowej Starego Browaru.

Mamy też dobre wiadomości, dla tych, którzy rzadziej bywają w Poznaniu. Plakaty będą również kolejno prezentowane w przestrzeniach publicznych w innych miejscowościach. nasza wystawa odwiedzi między innymi Luboń, Wolsztyn, Murowaną Goślinę oraz Kościan. Szczegóły dostępne będą już niebawem na naszej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych.