logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

VIII Festiwal Zawodów w Grodzisku Wielkopolskim

23 marca, 2023

22 marca mieliśmy zaszczyt i przyjemność wziąć udział w VIII edycji Festiwalu Zawodów organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim. Wydarzenie po kilkuletniej przerwie wróciło z przytupem, czego byliśmy świadkami. 

Festiwal Zawodów to impreza skierowana głównie do uczniów ostatnich klas, którzy są na etapie wyboru swojej dalszej drogi edukacyjnej bądź zawodowej. Wydarzenie miało na celu pokazanie młodzieży ofert pracy i propozycji dalszego rozwoju w różnych branżach.

Na stanowisku Kolei Wielkopolskich zainteresowani mogli uzyskać informacje, na jakie stanowiska pracy rekrutujemy, a także zdradziliśmy kilka ciekawostek związanych z pracą na Kolei. Wszyscy chętni dowiedzieli się także jak można zostać maszynistką/maszynistą, czy konduktorką/konduktorem.

Był to nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla młodzieży wartościowy czas. Dziękujemy odwiedzającym za tak liczne przybycia, a organizatorom za profesjonalne przygotowanie wydarzenia i ciepłe przyjęcie naszych przedstawicieli.

Zachęcamy również do śledzenia aktualnych ofert pracy na naszej stronie, w sekcji Kariera.