logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Targi Hobby za nami

22 listopada, 2023

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! To był dla nas czas pełen wrażeń i emocji. Nasze stanowisko tętniło życiem, a atrakcji było co niemiara! Oprócz gadżetów, mieliście okazję uwiecznić chwile na platformie 360 stopni, tworząc wyjątkowe filmy na pamiątkę.

Największym wydarzeniem była jednak sobotnia premiera najnowszego symulatora pociągu, stworzonego przez utalentowanych studentów Politechniki Poznańskiej z Koła Naukowego Inżynierów Transportu Publicznego. Po oficjalnej premierze nowego stanowiska maszynisty Mikołaj Grzyb, członek zarządu spółki Koleje Wielkopolskie, został poproszony o pierwszy przejazd na PUTCab. – Gratuluję wszystkim członkom koła naukowego, którzy przez ostatnie miesiące intensywnie pracowali nad nowym symulatorem – powiedział Mikołaj Grzyb. Koleje Wielkopolskie są głównym partnerem tego projektu. – Po wielu miesiącach ciężkiej pracy mieliśmy przyjemność zaprezentować najnowszą konstrukcję, która została przyjęta z ogromnym entuzjazmem – powiedziała po spotkaniu z oficjalnymi gośćmi Faunstyna Finke, przewodnicząca koła naukowego – Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc spółce Koleje Wielkopolskie za wsparcie oraz promocję naszego koła – dodała.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę studentów za ich niesamowitą pracę i zaangażowanie w stworzenie tego fantastycznego symulatora. Dzięki temu każdy odwiedzający miał szansę na wypróbowanie swoich sił w roli maszynisty! To właśnie dlatego całe wydarzenie nabrało zupełnie nowego wymiaru. Odwiedzającym nas gościom dziękujemy za entuzjazm i zaangażowanie, co sprawiło, że targi Hobby były dla nas niezwykłe.