logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Powrót pociągów na odcinku Grodzisk Wlkp. – Wolsztyn

10 marca, 2023

Informujemy, że w związku z zakończeniem prac modernizacyjnych realizowanych przez Zarządcę infrastruktury PKP PLK S.A. od 12 marca na odcinku Grodzisk Wlkp. – Wolsztyn, pociągi wracają na tory!

Jednocześnie przypominamy, że do 10 czerwca kontynuowane są przez zarządcę infrastruktury prace modernizacyjne na linii kolejowej nr 281 Oleśnica – Chojnice w okolicach Krotoszyna, zmianie ulega jednak odcinek, na którym kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa.  Od 12 marca 2023 roku pociągi wracają na odcinku Krotoszyn – Milicz, natomiast nadal wstrzymany będzie ruch pociągów w obu kierunkach na odcinku Jarocin – Krotoszyn. Pociągi jadące z Poznania do Milicza kończą bieg na stacji Jarocin, gdzie osoby kontynuujące podróż w kierunku Krotoszyna przesiadają się do autobusów komunikacji zastępczej. Osoby podróżujące do Milicza przesiadają się ponownie w Krotoszynie do podstawionych pociągów.

Szczegółowe informacje oraz trasę przejazdu autobusów zastępczych można sprawdzić we wpisie Prace modernizacyjne na linii do Milicza