logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Podsumowanie cyklu Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi

31 sierpnia, 2020
WE48

Tegoroczne wakacje z pewnością były trochę inne niż zwykle dla wszystkich z nas. Wiemy, że znacznie więcej osób wybrało wypoczynek w pobliżu miejsca zamieszkania. Wyszliśmy naprzeciw tym potrzebom i przez całe wakacje prowadziliśmy specjalny cykl Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi.

Co tydzień na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych publikowaliśmy nowy odcinek zachęcając do odwiedzenia ciekawych miejscowości w Wielkopolsce. O tym, że nasz region jest pełen interesujących zakątków, oferujących nie tylko wypoczynek, ale i wiele atrakcji turystycznych, nie trzeba nikogo przekonywać. My opowiadaliśmy o tych, znajdujących się w pobliżu linii kolejowych, do których można się dostać naszymi pociągami.

Wszystkie odcinku cyklu cały czas dostępne są tutaj: Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi.

Wakacje to czas wypoczynku, relaksu i przygód. Każdy z nas lubi odkrywać nowe miejsca, nawiązywać nowe znajomości, odwiedzać przyjaciół lub ulubione zakątki. Z pomocą przychodzi kolej, która umożliwia szybkie i komfortowe podróże. Liczne udogodnienia, także dla oraz osób z ograniczoną możliwością poruszania się, coraz krótsze czasy przejazdu oraz wielokanałowy system sprzedaży biletów to atuty, dzięki którym podróżowanie pociągami staje się przyjemnością.

Cieszymy się, że przez ten cały czas, kiedy mierzymy się w wieloma wyzwaniami wynikającymi z panującej epidemii, jesteście z nami i nadal podróżujecie pociągami z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Akcja Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi stanowił swego rodzaju podziękowanie dla naszych Podróżnych. Dodatkowo od września w ramach projektu #CzekamyNaWas na naszym profilu na Facebook-u udostępnimy dwa odcinki cyklu, w których Instagramer Czarek Stacewicz szlakami kolejowymi zaprowadzi Was w niezwykłe miejsca, o których opowiadaliśmy podczas serii Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi.

Odwiedzajcie nasz profil: www.facebook.com/kolejewielkopolskie