logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Nowy system sprzedaży biletów online

24 marca, 2021

Już dostępna jest nowa strona internetowa, na której można dokonać zakupu biletów na pociągi Kolei Wielkopolskich: wielkopolskiebilety.pl 

Poprzez stronę wielkopolskiebilety.pl można wygodnie kupować bilety korzystając z płatności przelewem bankowym, poprzez BLIK lub za pomocą karty (Visa, Maestro, Master Card). Nowy interfejs zapewnia szybki wybór biletu i wygodną płatność.

Dostępne są następujące rodzaje biletów:

  • bilety jednorazowe w jedną stronę wg Taryfy podstawowej z ulgami ustawowymi i handlowymi oraz wg Taryfy RAZEM normalnej i z zastosowaniem zniżek ustawowych (w tym Ty i raz dwa trzy)
  • bilety okresowe (tygodniowe, miesięczne, kwartalne) wg Taryfy podstawowej z ulgami ustawowymi i handlowymi oraz wg Taryfy RAZEM normalnej i z zastosowaniem zniżek ustawowych.
  • bilety dodatkowe na przewóz psa, roweru, bagażu przy zakupie biletu na przejazd

Podczas kontroli wystarczy okazać bilet kontrolerowi na ekranie smartfonu lub tabletu. Jeśli korzystasz z biletu ulgowego, musisz okazać również dokument potwierdzający uprawnienia do ulgi.

Z poziomu strony głównej na stronę systemu sprzedaży biletów online będzie można przejść klikając przycisk Kup bilet pod wyszukiwarką połączeń.