logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Nowy biletomat na stacji w Nekli

19 kwietnia, 2022

Z przyjemnością informujemy, że udostępniliśmy kolejny stacjonarny automat biletowy na stacji Nekla. Teraz nasi pasażerowie mają już możliwość zakupu biletu za pośrednictwem biletomatów zlokalizowanych na 22 stacjach.

Biletomaty stacjonarne to bardzo istotny i ceniony wśród pasażerów kanał sprzedaży. Udział sprzedaży biletów na pociągi Kolei Wielkopolskich poprzez kanały samoobsługowe stanowi ponad 20% wartości ogólnej sprzedaży. Istotnymi elementami wpływającymi na ich atrakcyjność jest nieograniczona czasowo dostępność  (24h/7 dni w tygodniu),  a także  prosty sposób zakupu. W nowych biletomatach można zakupić zarówno bilety jednorazowe, jak i okresowe, a płatności można dokonywać tylko za pomocą karty płatniczej (stykowej, zbliżeniowej).

Korzystanie z alternatywnych kanałów zakupu biletów oznacza też mniejsze zatłoczenia zarówno przy kasach, jak i w pociągu podczas zakupu u obsługi. Mając to na uwadze zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem nowych biletomatów stacjonarnych, jak i poprzez stronę internetową wielkopolskiebilety.pl lub aplikacje mobilne SkyCash, mPay oraz KOLEO.

Informacja o nowym biletomacie na stacji w Nekli