logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Kondolencje

20 listopada, 2020

Ktoś tutaj był i był, a potem nagle  zniknął
I uporczywie go nie ma……
W. Szymborska

 

Z głębokim żalem, smutkiem i niedowierzaniem  przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Marka Pawickiego, wieloletniego Dyrektora Pionu Techniczno-Eksploatacyjnego
Kolei Wielkopolskich sp. z o.o.

Od lat związanego zawodowo z branżą kolejową, rozpoczynającego karierę od stanowisk wykonawczych, dochodząc do stanowisk menadżerskich i zarządczych w strukturach kilku cenionych spółek kolejowych.

Jako Dyrektor tworzył i rozwijał  Spółkę Koleje Wielkopolskie, która na przestrzeni ostatnich lat dzięki niemu wzmocniła swoją pozycję na rynku regionalnych przewozów pasażerskich oraz rozbudowała sieć połączeń kolejowych oferowanych w ramach województwa wielkopolskiego. Nie sposób nie docenić również jego wkładu w realizowane przez Spółkę projekty unijne, których efektem jest zarówno trwająca budowa Punktu Utrzymania Taboru w Wągrowcu, jak i zakup nowych pojazdów spalinowych.

Sprawy naszej Spółki zawsze były bliskie jego sercu, a każdego dnia z pełnym profesjonalizmem i oddaniem ją reprezentował. W swojej pracy nie szczędził czasu ani wysiłku, zawsze gotowy nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebowali.

Budził podziw swoją kulturą osobistą, taktem i wiedzą.

O takich osobach jak Marek Pawicki mówi się „Non omnis moriar” (Nie wszystek umrę), ale to zbyt mała pociecha.

Panie Dyrektorze, tak wiele wspólnie spędzonych chwil na zawsze pozostanie w naszej pamięci, jako czas przyjaźni, nauki i czerpania z bezkresu wiedzy, doświadczenia i talentu niezwykłej osoby, jaką Pan był. Dziękujemy za wszystkie spotkania, rozmowy, za chwile pełne radości, za pomoc o każdej porze i troskę o każdego z nas.

Na zawsze pozostaniesz w Naszych sercach.
Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny i Najbliższych
składają

Zarząd wraz z Pracownikami
Spółki Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.