logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Koleje Wielkopolskie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

13 stycznia, 2023

Tradycyjnie, z przyjemnością wspieramy cele Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku przygotowaliśmy trzy wyjątkowe licytacji:

  • Sesja szkoleniowa w symulatorze pojazdu trakcyjnego, który znajduje się w nowoczesnym Punkcie Utrzymania Taboru w Wągrowcu.

Urządzenie jest wyposażone w stanowisko szkoleniowe, instruktorskie oraz obserwacyjne, w postaci pomieszczenia, wyposażonego w ekrany do wyświetlenia obrazu związanego z prowadzoną sesją. Ponadto oprogramowanie wraz z systemami wizualizacji, dźwiękowymi oraz ruchowymi pozwala na szkolenie zarówno w zakresie jazdy na podstawie wskazań sygnalizacji przytorowej, jak również w oparciu o system ETCS.  Urządzenie pozwala również symulować dowolną porę roku i doby, a także tworzy zdarzenia nietypowe i niebezpieczne jak np. wjazd samochodu na przejazd kolejowy tuż przed pociągiem.

Zapraszamy do udziału w AUKCJI

  • Unikatowy młotek rewidencki w oryginalnej skali, ozdobiony okolicznościową tabliczką, stanowiący pamiątkę z otwarcia Punktu Utrzymania Taboru w Wągrowcu.

Podobne młotki były wręczane podczas uroczystej inauguracji działalności nowoczesnego PUT Kolei Wielkopolskich, która miała miejsce 5 maja 2022 r. Sama inwestycja jest milowym krokiem w rozwoju Spółki.

Zapraszamy do udziału w AUKCJI

  • Kampania reklamowa w pociągach Kolei Wielkopolskich. Kampania będzie mogła być zrealizowana poprzez ekspozycję na monitorach w pociągach przez dwa tygodnie, po uzgodnieniu ze Zwycięzcą licytacji.

Obowiązuje Regulamin zawierający szczegółowe zasady dotyczące kampanii reklamowej. Podejście do licytacji jest równoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu kampanii reklamowej (plik PDF).

Zapraszamy do udziału w AUKCJI