logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Koleje Wielkopolskie partnerem Lata z Estradą

22 czerwca, 2023

Koleje Wielkopolskie – Oficjalnym Partnerem projektu „Lato z Estradą”!

Cieszymy się ogromnie, że możemy się z Wami podzielić naszą nową współpracą z Estradą Poznańską! Jesteśmy dumni, że Koleje Wielkopolskie zostają oficjalnym partnerem jednych z najważniejszych letnich wydarzeń plenerowych w regionie.

Nasza współpraca ma na celu połączenie podróży pociągiem z bogatą działalnością kulturalną. Dzięki temu mieszkańcy Wielkopolski będą mieli okazję zapoznać się z różnorodną ofertą Estrady Poznańskiej i uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach przygotowanych w ramach projektu „Lato z Estradą”.

Podczas 7. edycji projektu uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć premierowy spektakl „Włoszczyzna” Teatru TeatRyle, usłyszeć premierowe słuchowisko oraz przeczytać nową, specjalnie stworzoną dla dzieci książeczkę „Podróże po kulturze” autorstwa Kasi Smoczyńskiej.

Wspólne działania Estrady Poznańskiej i Kolei Wielkopolskich mają na celu dotarcie z treściami kulturalnymi do jak największej liczby mieszkańców regionu. Pragniemy propagować bezpieczne podróżowanie pociągiem oraz wspierać inicjatywy edukacyjno-artystyczne, szczególnie skierowane do najmłodszych.

Wszystkie nasze wspólne działania potrwają do września. Warto na bieżąco śledzić strony internetowe: latozestrada.poznan.pl, estrada.poznan.pl oraz koleje-wielkopolskie.com.pl, gdzie znajdziecie więcej informacji o programie wydarzeń, lokalizacjach i atrakcjach.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wielkopolski do korzystania z wyjątkowych możliwości, jakie niesie współpraca Kolei Wielkopolskich z Estradą Poznańską. Bądźcie częścią tej kulturalnej inicjatywy, które wzbogaci Wasze lato i dostarczy niezapomnianych doświadczeń.