logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Koleje Wielkopolskie Partnerem Akademii Warty Poznań

06 lutego, 2024

Z ogromną radością informujemy, że Koleje Wielkopolskie zostały Partnerem Akademii Warty Poznań.

Koleje Wielkopolskie od początku swojej działalności włączają się w projekty istotne dla lokalnych społeczności. Jednym z nich jest sport. Z Wartą współpracujemy już kilka lat. Ostatnie lata nasza współpraca koncentrowała się na sekcji amp futbolu, obecnie natomiast otwieramy jej nowy etap stając się Partnerem Akademii Warty Poznań – mówi Mikołaj Grzyb, Członek Zarządu spółki Koleje Wielkopolskie.

Dariusz Kaszyński, naczelnik wydziału promocji i marketingu Kolei Wielkopolskich dodaje: – Współpraca będzie dotyczyła działań promocyjnych realizowanych w pociągach oraz podczas meczów rozgrywanych w Grodzisku Wlkp., na które szybko i wygodnie można dotrzeć naszymi pociągami.

Poza świadczeniami ekspozycyjnymi, jak obecność logotypu partnera na rękawkach koszulek wszystkich drużyn Akademii, mamy zaplanowany szereg akcji z myślą o dzieciach, młodzieży i ich rodzicach. Bardzo dziękujemy spółce za obdarzenie nas zaufaniem i jestem szczęśliwy, że Koleje Wielkopolskie mają nieustający pociąg do wspierania lokalnego sportu – podkreśla Maciej Wojdyło, członek zarządu Warty Poznań.

Współpraca „Zielonych” i Kolei Wielkopolskich trwa od blisko 5 lat. Teraz będzie dotyczyła głównie Akademii Warty Poznań, w której na co dzień trenuje i gra w piłkę nożną ponad 300 dziewczynek i chłopców. Najstarsze roczniki rywalizują w rozgrywkach Centralnych Ligi Juniorów i Juniorek, w których występują najlepsze zespoły młodzieżowe w kraju.

Pociągami Kolei Wielkopolskich kibice Warty Poznań docierają m.in. na mecze rozgrywane w Grodzisku Wlkp.

 

Podpisanie umowy z Wartą Poznań Podpisanie umowy z Wartą Poznań


Udostępnij: Facebook
Zapisz: