logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Kolej na Wielkopolskie. Magazyn Pokładowy Kolei Wielkopolskich

29 czerwca, 2021
Reklama magazynu pokładowego KW

„Kolej na Wielkopolskie. Magazyn Pokładowy Kolei Wielkopolskich” powstał z myślą o podróżnych, którzy na pokładach nowoczesnego taboru Kolei Wielkopolskich codziennie pokonują swoją trasę do szkoły, pracy, na uczelnię i na wakacje. Te ostatnie przypadają na pierwsze wydanie nowego czasopisma – dlatego na jego łamach znajdziecie Państwo ciekawe propozycje letnich podróży po Wielkopolsce.

Pasażerka czytająca magazyn pokładowy KW w pociągu

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: miłośnicy kolei, muzyki, rowerów, historii i wypoczynku. W magazynie staramy się także pokazać funkcjonowanie Kolei Wielkopolskich „od środka”,
w pierwszym numerze poruszony został m. in  temat budowania rozkładu jazdy. Ponadto w czerwcu Koleje Wielkopolskie obchodzą swoje 10-lecie, które jest tematem przewodnim magazynu pokładowego.

Polecamy lekturę i poznanie historii powstania spółki, która po 10. latach może chwalić się licznymi sukcesami. Blogerka Sandra Siebert zdradza jakie pyszności można przygotować w kuchni latem. Znajdziemy w nim również pomysły na wycieczki rowerowe po Wielkopolsce – pokazujemy w jaki sposób można połączyć podróż pociągiem oraz rowerem Na artystyczny deser polecamy udział w konkursie plastycznym, który został ogłoszony z okazji okrągłych urodzin Kolei Wielkopolskich. Podpowiadamy też, że nasz magazyn jest dostępny w formie wygodnego e-wydania.

Życzymy miłej podróży i lektury.

Konduktorki z magazynem pokładowym przed pociągiem

 

Magazyn pokładowy KW na stoliku w pociągu