logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

IX Festiwal Zawodów w Grodzisku Wielkopolskim

14 marca, 2024

W środę 13 marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym przedsięwzięciu, mianowicie w IX edycji Festiwalu Zawodów, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim.

Festiwal Zawodów jest wydarzeniem otwartym, które jest skierowane do wszystkich placówek współpracujących ze szkołą oraz do uczniów, którzy stoją przed wyborem swojej przyszłej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej. Jednym z celów wydarzenia jest zaprezentowanie młodzieży różnorodnych możliwości podjęcia pracy oraz propozycji rozwoju w różnych sektorach zawodowych.

Na stanowisku Kolei Wielkopolskich zainteresowani mieli okazję uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, warunków zatrudnienia oraz aktualnie prowadzonych naborów na stanowiska pracy. Z przyjemnością odpowiadaliśmy na wszelkie pytania uczestników oraz dzieliliśmy się wiedzą na temat naszej spółki. Dodatkowo, dla odwiedzających nasze stanowisko, przygotowaliśmy upominki w postaci gadżetów.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej zakładki Kariera, gdzie znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy wraz ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zatrudnienia.