logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Dzień Doradztwa Zawodowego w Zbąszynku

20 marca, 2024

W dniu 19 marca 2024 roku odbył się Dzień Doradztwa Zawodowego w CKZiU im. Jana Pawła II w Zbąszynku, który stanowił niezwykłą okazję do przedstawienia aktualnych ofert pracy oraz warunków zatrudnienia w Kolejach Wielkopolskich.

Ten wyjątkowy dzień został zorganizowany przede wszystkim dla uczniów ostatnich klas szkoły, którzy stoją przed jedną z ważniejszych decyzji w życiu, a mianowicie przed wyborem przyszłej ścieżki kariery zawodowej. Udział w wydarzeniu, mieli również okazję wziąć uczniowie klas ósmych szkół podstawowych, którzy rozważają dalszą edukację, która często związana jest z kształceniem branżowym.

Jako Koleje Wielkopolskie z przyjemnością udzielaliśmy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z zatrudnieniem w naszej spółce. Zapewnialiśmy interesantów o szczegółach pracy na różnych stanowiskach, takich jak konduktorzy, maszyniści i wiele innych. Ponadto informowaliśmy o przebiegu procesu rekrutacyjnego oraz o wymaganych kwalifikacjach. Dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy drobne upominki w postaci firmowych gadżetów.

Dzień Doradztwa Zawodowego był dla nas świetną okazją do zaangażowania się w pomoc młodym ludziom w podjęciu istotnych decyzji dotyczących ich przyszłej kariery zawodowej. Jesteśmy dumni z udziału w tym wydarzeniu i z możliwości dzielenia się naszym doświadczeniem oraz wiedzą z potencjalnymi przyszłymi pracownikami.