logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Darmowy powrót pociągiem z Pikniku na Fest

09 czerwca, 2023

W tym roku Samorząd Województwa Wielkopolskiego świętuje 25. urodziny. Z tej okazji, w sobotę 10 czerwca, w Parku Cytadela w Poznaniu odbędzie się  urodzinowa imprezy plenerowej PIKNIK NA FEST!

Marszałek Marek Woźniak, gospodarz regionu, zaprasza od godziny 13.00 do odwiedzenia wielkopolskiego miasteczka wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić, a jednocześnie dowiedzieć czegoś więcej o tym, czym jest samorząd województwa i czym się zajmuje. WSTĘP WOLNY!

Na poznańskiej Cytadeli nie zabranie atrakcji dla najmłodszych, warsztatów artystycznych, spotkań z ciekawymi ludźmi i konkursów z nagrodami. Będzie strefa zdrowia z badaniami profilaktycznymi, obóz powstańczy z Fokkerem, pokazy sportowe i darmowe koncerty. Serdecznie zapraszamy również na stoisko Kolei Wielkopolskich!

Osoby, które dotrą na Piknik do Poznania pociągiem regionalnym Kolei Wielkopolskich lub POLREGIO będą mogły skorzystać z oferty specjalnej i bezpłatnie wrócić do stacji wyjazdu. Uczestnicy Pikniku, którzy będą posiadać ważny, jednorazowy bilet z dnia 10 czerwca (także w formie elektronicznej) powinni zgłosić się na stoisko KW (od 13:00 do 18:00), gdzie otrzymają poświadczenie do biletu.

Więcej szczegółowych informacji nt. wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora: https://www.umww.pl/piknik-na-fest

Pobierz i zapoznaj się z Warunkami taryfowymi oferty specjalnej (plik PDF).

Życzymy udanej zabawy!