logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Coraz więcej podróżnych wybiera Koleje Wielkopolskie

21 lipca, 2022

Za nami rekordowe półrocze! Od początku 2022 roku, z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób wybiera Koleje Wielkopolskie. Pod tym kątem pierwsze półrocze 2021 roku było najkorzystniejszym okresem, podczas którego osiągnęliśmy rekordowe wartości. W czerwcu przewieźliśmy 1 087 716 pasażerów. Natomiast w całym pierwszym półroczu podróżowało z nami ponad 6,5 mln pasażerów.

Znaczny i utrzymujący się wzrost liczby przewożonych pasażerów pozwala nam wnioskować, że mimo ciężkiego okresu pandemii, który był czasem rezygnacji z części podróży, pasażerowie nie stracili do nas zaufania i ponownie wybierają naszą ofertę. Uzyskane wyniki potwierdzają, że Koleje Wielkopolskie nieprzerwanie gwarantują wysoką jakość przewozów, a transport kolejowy to synonim bezpieczeństwa i komfortu. Jesteśmy z tego dumni.

Jednocześnie kierujemy podziękowania do naszych podróżnych. Generując tak dużą frekwencję w czerwcu oraz ciągły wzrost na przestrzeni kolejnych miesięcy udowadniają, że Koleje Wielkopolskie to przewoźnik, do którego się wraca oraz że to coś więcej niż tylko transport do szkoły i do pracy.