logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Bilet KOLEO w Portfelu Google oraz Apple Wallet

15 listopada, 2023

Miło nam poinformować, że użytkownicy aplikacji KOLEO mogą teraz dodawać swoje bilety na pociągi Kolei Wielkopolskich do Portfela Google oraz Apple Wallet.

Dzięki nowej funkcjonalności, bilety zakupione w aplikacji KOLEO mogą być łatwo i szybko dodane do Portfela Google lub Apple Wallet i przechowywane w jednym miejscu, bez konieczności poszukiwania ich w wielu aplikacjach – wszystko w jednym miejscu, praktycznie i wygodnie. To kolejny krok w kierunku ułatwienia podróży i zapewnienia wygody użytkownikom.

Zakup biletów w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu. Płatność za bilety w aplikacji KOLEO jest możliwym kontem KOLEO (konto przedpłacone), Google Pay, kartą płatniczą lub Blikiem.

Jak dodać bilet do wirtualnego portfela?

W przypadku Portfela Google, po zakupie biletu w KOLEO, wystarczy wybrać opcję “Dodaj do Portfela Google”. Bilet zostanie dodany do Portfela Google na telefonie oraz na kompatybilnych urządzeniach, gdzie będzie można go łatwo znaleźć i wykorzystać podczas podróży.

Jeśli chodzi o Apple Wallet, to po zakupie biletu w dolnej części ekranu pojawi się nowa opcja – Dodaj do Portfela Apple. Po wybraniu tej opcji zobaczymy podgląd zakupionego biletu. Klikamy opcję Dalej i w ten sposób bilet został dodany do Portfela. Od tej pory, niezależnie od tego, czy to iPhone, iPad czy Apple Watch – będziecie go mieć zawsze pod ręką, na każdym urządzeniu.