logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Bezpłatny przewóz rowerów w pociągach KW

31 maja, 2022

Sezon wycieczek rowerowych ruszył pełną parą. Pociągiem można wygodnie i w sposób ekologiczny dotrzeć do atrakcyjnych turystycznie miejsc w naszym regionie. Z okazji Światowego Dnia Roweru, który przypada 3 czerwca, przygotowaliśmy dla naszych podróżnych specjalną ofertę umożliwiającą bezpłatny przewóz roweru w dniach 3-5 czerwca 2022 r.

Przewagą roweru nad innymi środkami transportu jest niezależność i wolność wyboru kierunku wycieczki. Natomiast zaletą pociągu jest możliwość sprawnego i szybkiego przemieszczenia się do wybranego miejsca. To sprawia, że połączenie tych dwóch rozwiązań staje się coraz bardziej popularną propozycją dla poszukujących aktywnego wypoczynku.

Żeby skorzystać z naszej promocji, wystarczy, że podróżny będzie miał ważny bilet na przejazd pociągiem Kolei Wielkopolskich. Jednocześnie zachęcamy także do skorzystania z naszych podpowiedzi na ciekawe bliższe i dalsze wycieczki rowerowe po Wielkopolsce, które znajdziecie w dziale Rowerem po Wielkopolsce

UWAGA! Przed każdą podróżą pociągiem z rowerem należy zapoznać się z obowiązującymi zasadami przewozu jednośladu: Warunki i zasady korzystania z oferty (Pobierz plik PDF). Warto także założyć odpowiednią ilość czasu na dojazd do stacji lub przystanku kolejowego, aby spokojnie odnaleźć drogę dojścia do peronu i bezpiecznie dotrzeć do pociągu.