logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Komu w drogę – temu „KW apka”

25 marca, 2024

Czy podróżowanie może być jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze? Czy zakup biletu może być jeszcze szybszy i bardziej intuicyjny? Zdecydowanie TAK!

Zakup biletu jeszcze nigdy nie był tak prosty. A od 10 kwietnia będzie w zasięgu jednego kliknięcia. Teraz będzie to możliwe dzięki „KW apka” – nowej aplikacji mobilnej Kolei Wielkopolskich.

Dzięki „KW apka” nie trzeba już się martwić o planowanie swojej podróży kolejowej. Wystarczy wyszukać najdogodniejsze połączenia, wybrać odpowiednią godzinę odjazdu a następnie kupić bilet – wygodnie i bezpiecznie. To wszystko za sprawą intuicyjnego interfejsu i szybkiego działania aplikacji, która zapewnia wygodę i elastyczność w organizowaniu podróży. W aplikacji dostępne będą zarówno bilety jednorazowe jak i okresowe, a także bilety Bus-Tramwaj-Kolej.

Ale to nie wszystko! Nasza aplikacja dba także o środowisko naturalne. Kupując bilet w „KW apka” nie będzie potrzeby jego drukowania, dzięki czemu ograniczamy zużycie papieru, co wpływa pozytywnie na naszą planetę. Wybierając „KW apka”, nie tylko oszczędzamy czas, ale także dbamy o środowisko.

Od 10 kwietnia „KW apka” będzie dostępna w sklepach Google Play i App Store, gotowa do pobrania na urządzenia mobilne. Także komu w drogę – temu „KW apka”.

KW apka dostępna również pod adresami:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kolejewielkopolskie.kw

App Store: https://apps.apple.com/pl/app/kw-apka/id6480456963?l=pl