logo koleje wielkopolskie 32x32 Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit Dodaj

Dodaj Koleje Wielkopolskie na pulpit, przeciągając ikonkę kłódki z paska adresu w wybrane miejsce na pulpicie.

Dodaj Koleje Wielkopolskie do ekranu startowego: wybierz menu , a następnie "Strona > Dodaj skrót do strony".

RODO
Podróż bez barier
 Tłumacz Migam 
logo migam
A- A A+
A A A A
Infolinia: 616 500 106

Aktualności

Koleje Wielkopolskie na Targach Edukacyjnych

13 marca, 2024

Targi Edukacyjne to niezwykłe wydarzenie, które otwiera drzwi do niezliczonych możliwości dla dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych, szukających swojej ścieżki edukacyjnej i kariery.

W tym roku na Targach Edukacyjnych swoje stoisko miała spółka Koleje Wielkopolskie. Wiele osób z zainteresowaniem odwiedzało nas, zadając pytania dotyczące pracy oraz możliwości zdobycia licencji maszynisty, czy pracy na stanowisku konduktora i kierownika pociągu. Byliśmy bardzo wdzięczni za zainteresowanie naszą ofertą oraz za owocne rozmowy, które mogliśmy prowadzić z uczestnikami targów.

Przez trzy dni na Targach Edukacyjnych prezentowana jest bogata oferta szkół publicznych i niepublicznych, obejmująca wszystkie poziomy nauczania – od szkół podstawowych i średnich, po uczelnie wyższe oraz różnorodne centra edukacyjne. To miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, bez względu na wiek czy zainteresowania.

Co roku na targi zjeżdżają młodzi Wielkopolanie, którzy stoją przed jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu – wyborem dalszej drogi kształcenia i rozwoju. Mają oni okazję spotkać przedstawicieli placówek edukacyjnych, porozmawiać z ekspertami rynku pracy oraz skorzystać z wsparcia doradców zawodowych. To nie tylko miejsce, gdzie można zdobyć informacje na temat oferty edukacyjnej, ale również gdzie można zaczerpnąć cenne rady dotyczące kariery zawodowej.

Targi Edukacyjne to nie tylko miejsce promocji placówek edukacyjnych, ale także platforma wymiany doświadczeń i inspiracji dla wszystkich zainteresowanych rozwojem edukacyjnym. Dzięki nim ludzie młodzi, a także dorośli – mogą bardziej świadomie podejmować decyzje dotyczące swojej przyszłości.