Bezpłatna aplikacja Mobilny Pasażer

Bezpłatna aplikacja Mobilny Pasażer

Do czego służy aplikacja Mobilny Pasażer?

Bezpłatna aplikacja Mobilny Pasażer przeznaczona jest na urządzenia mobilne (smartfony, tablety, netbooki etc). Dzięki aplikacji, pasażerowie, a także pasjonaci kolejnictwa mogą być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi aktualnej sytuacji na szlakach kolejowych. Umożliwia ona przekazywanie na bieżąco wiadomości zgodnie z ustawieniami wskazanymi przez pasażera, czyli na wybranych odcinkach, o wyznaczonych godzinach i dniach tygodnia. Dzięki temu każdy będzie informowany tylko o ważnych wydarzeniach dotyczących pociągów, którymi faktycznie podróżuje!

Dzięki aplikacji pasażer może dowiedzieć się o:

  • zmianach w rozkładach jazdy,
  • komunikacji zastępczej,
  • utrudnieniach wynikających z warunków pogodowych,
  • festynach kolejowych,
  • pociągach specjalnych, promocjach itd.

Sprawdź, jaka prosta w obsłudze jest nowa aplikacja!
 
1. Pobierz aplikację Mobilny Pasażer ze strony mobilnypasazer.pl:

 

 

 
2. Wybierz trasę pociągu, na której podróżujesz:

 

 
3. Oznacz dni i godziny, które najbardziej Ciebie interesują:

 

 
4. Aplikacja będzie na bieżąco informować Cię o przesunięciach w rozkładzie jazdy:

 

 

Jak otrzymam wiadomość?

Pojawienie się wiadomości sygnalizowane jest tak samo jak nadejście SMS-a tzn. pojawieniem się odpowiedniej ikony zgodnie z ustawieniami w telefonie. Informacja taka pojawia się zawsze, nawet jeżeli aplikacja jest zamknięta. Jedynym warunkiem otrzymania powiadomienia o nowej wiadomości jest posiadanie aktywnego dostępu do Internetu, co obecnie praktycznie każdy posiadacz smartfona czy tabletu ma zapewnione dzięki korzystnym pakietom transmisji danych.

 

Regulamin usługi znajduje się na stronie internetowej mobilnypasazer.pl

UWAGA! Użytkownicy dotychczasowej aplikacji „Komunikator iSMS”, którzy nie pobiorą „Mobilnego Pasażera”, od 15 sierpnia br. nie będą już otrzymywać powiadomień

Przejdź do góry strony
Przejdź do menu głównego


Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.