Turystyczne gry terenowe w powiecie poznańskim RSS feed

Turystyczne gry terenowe w powiecie poznańskim

Zbliżają się wakacje. Wprawdzie nadal musimy zachowywać względy bezpieczeństwa i uważać na zagrożenia wynikające z rozprzestrzeniania się koronawirusa, to jednak od pewnego czasu możemy już rozwijać swoje pasje turystyczne. W tym trudnym okresie najlepiej robić to we własnej okolicy.

Mieszkańcom powiatu poznańskiego, choć nie tylko, chcemy zaproponować zabawę pod nazwą „Na tropie skarbów”, w której każdy może zostać turystycznym detektywem. To zabawa w plenerze bez ograniczeń wiekowych.

Zadaniem tropicieli jest przejście sześciu dowolnych questów funkcjonujących w powiecie poznańskim i znalezienie znajdującego tam się skarbu. Jest nim specjalna pieczęć, której odcisk należy umieścić na Karcie Przygody. Po zebraniu sześciu takich „skarbów”, po wcześniejszym umówieniu się, można się udać do siedziby Starostwa Powiatowego w Poznaniu (Wydział Promocji i Aktywności Społecznej) po upominki.

Pociągami Kolei Wielkopolskich dotrzesz na wybrane trasy questów do:

Potrzebne informacje oraz zasady zabawy wyjaśnione są tutaj.

Akcję „Na tropie skarbów” organizują powiat poznański i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu oraz Kolejami Wielkopolskimi.

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.