Przedłużenie prac modernizacyjnych PKP PLK S.A. na odcinku Krzewie – Kutno RSS feed

Przedłużenie prac modernizacyjnych PKP PLK S.A. na odcinku Krzewie – Kutno

W związku z przedłużeniem przez Zarządcę Infrastruktury PKP PLK prac modernizacyjnych na odcinku Krzewie – Kutno, w terminie od 31 maja 2020 do 29 sierpnia 2020, nadal obowiązywać będzie honorowanie biletów Kolei Wielkopolskich w pociągach PKP Intercity.

Dotyczyć ono będzie następujących pociągów:

  • TLK 72102 Wetlina 
  • IC 18101 Gałczyński 
  • TLK 18103 Podlasiak 
  • IC 72100 Czartoryski (do 13 czerwca włącznie).

Jednocześnie informujemy, że PKP Intercity wprowadza od dnia 4 czerwca 2020 całkowitą rezerwację miejsc w swoich pociągach, co oznacza brak możliwości skorzystania z przejazdu danym pociągiem w sytuacji braku wolnych miejsc. Podróżni z ważnymi biletami KW będą zobowiązani posiadać odpłatny bilet dodatkowy za 1 zł możliwy do nabycia w systemie e-IC, w kasie, ewentualnie u drużyny konduktorskiej przed wejściem do pociągu, wyłącznie od stacji na której nie ma kasy biletowej lub jest nieczynna. Rezerwacja ta będzie możliwa do zwrotu w drodze reklamacji.

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.