Z cyklu „Wielkopolskie po Wielkopolsce” – Wiosna, ach to ty RSS feed

Z cyklu „Wielkopolskie po Wielkopolsce” - Wiosna, ach to ty

„Wiosna, ach to ty” to tytuł pięknej piosenki Marka Grechuty. Od czasu jej pierwszej prezentacji w 1987 roku trochę zmieniło się z porami roku. Stałe jest, że z utęsknieniem czekamy na pogodną wiosnę. W 2020 roku pojawiła się ona szybciej.

Ogród Botaniczny UAM w Poznaniu od maja otwarty jest dłużej, w weekendy w godzinach od 9 do 20-tej, i cieszy się sporym zainteresowaniem. Z tygodnia na tydzień wiele się w nim zmienia i zaskakuje. Przyroda budząca się do życia nastraja optymistycznie. Warto więc częściej odwiedzać to urocze miejsce. Więcej na jego temat oraz pór roku na stronie internetowej www.obuam.robia.pl

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć dzięki uprzejmości Pana Janusza Świerczyńskiego. Cała galeria zamieszczona jest na naszym profilu na Facebook-u:

Brama wejściowa do Ogrodu Botanicznego - powiększ zdjęcie

 

Zbliżenie gałęzi drzewa leszczyny w Ogrodzie Botanicznym - powiększ zdjęcie

 

Kwitnące śnieżyce w Ogrodzie Botanicznym - powiększ zdjęcie

 

Aleja spacerowa wśród drzew w Ogrodzie Botanicznym - powiększ zdjęcie

 

Kwitnące krokusy w Ogrodzie botanicznym - powiększ zdjęcie

 

Rzeźba zakochanych pod parasolem - powiększ zdjęcie

 

Fonatanna z rzeźbą baletnicy - powiększ zdjęcieWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.