Komunikat o działaniach zapobiegawczych RSS feed

Komunikat o działaniach zapobiegawczych

         Koleje Wielkopolskie ze szczególną uwagą podchodzą do sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się zakażeń spowodowanych przez koronawirusa 2019 – CoV-2.

Nieustannie śledzimy komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS), które na chwilę obecną w swoich zaleceniach koncentrują się na działaniach zapobiegawczych.  

Zachęcamy do zapoznania się i stosowania zaleceń zawartych w instrukcji Ministerstwa Zdrowia dostępnej pod >>LINKIEM<<

Zawarte w materiale wytyczne rekomenduje także Główny Inspektor Sanitarny, który zapewnia, że takie postępowanie zwiększa bezpieczeństwo własne i innych osób.

Pracownicy Kolei Wielkopolskich, w tym przede wszystkim zespoły drużyn konduktorskich oraz kas biletowych, otrzymały wytyczne dotyczące postępowania w przypadku zaobserwowania, bądź zgłoszenia się osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

       Pragniemy zapewnić, że bezpieczeństwo i komfort podróżowania naszych pasażerów jest dla nas najwyższą wartością. Dlatego szczególnie rygorystycznie podchodzimy do standardów utrzymania warunków czystości i higieny w naszych pojazdach.

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.