Od 11 stycznia nowa wystawa na Dworcu Letnim „Portret” RSS feed

Od 11 stycznia nowa wystawa na Dworcu Letnim "Portret"

Od 11 stycznia na Dworcu Letnim pojawi się nowa wystawa pt: „Portret”.

Tym razem będzie się składała ze zdjęć z Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego, który jest organizowany w Trzciance od 1996 r. Od samego początku cieszy się on ogromnym zainteresowaniem, a na jego prestiż wpływa fakt, że każdorazowo trzyosobowe jury składa się ze znanych polskich fotografów takich jak: Wojciech Prażmowski, Krzysztof Gierałtowski, Stefan Wojnecki czy też Sergiusz Sachno.

Na konkurs przychodzi do tysiąca prac, a do wystawy kwalifikuje się niecałe 100. Wystawie każdorazowo towarzyszy katalog zawierający wszystkie zakwalifikowane zdjęcia Poziom artystyczny sprawia, że konkurs jest przeglądem aktualnych tendencji w fotografii portretowej, a udział w nim, czy zdobyta nagroda są dla wielu artystów jednym z najważniejszych wyróżnień.
Na XXIV edycję konkursu w 2019 r. wpłynęły 523 prace 80 autorów , a jury pod przewodnictwem Witolda Kanickiego zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej 97 prac 45 fotografujących.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wybranych prac już wkrótce!

Wystawa PortretWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.