Koleje Wielkopolskie witają na pokładzie mPay RSS feed

Koleje Wielkopolskie witają na pokładzie mPay

Od teraz możesz kupić bilet jeszcze szybciej i wygodniej.

Z aplikacją mPay całkowicie unikniesz zbędnego pośpiechu, odliczania drobnych czy stania w długich kolejkach do kas. Bilety masz zawsze pod ręką i możesz je kupować:
– z każdego miejsca,
– o dowolnej porze,
– nawet na chwilę przed odjazdem pociągu.
Z mPay łatwo wyszukasz interesujące Cię połączenie i masz stały dostęp do wielu potrzebnych informacji, jak czas podróży, długość trasy czy liczba i miejsca przesiadek. Szybko sprawdzisz też okres ważności biletu oraz stacje, w obrębie których jest on honorowany.
To nie wszystko. Jeżeli już po zakupie Twoje plany wyjazdowe ulegną zmianie, możesz łatwo dokonać zwrotu biletu lub wymienić go na inny. Bez zbędnych formalności i udawania się do dworcowej kasy.

Życzymy udanych podróży!

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.