Inscenizacja przyjazdu Ignacego Jana Paderewskiego – 26.12.2019 RSS feed

Inscenizacja przyjazdu Ignacego Jana Paderewskiego - 26.12.2019

To już tradycja, że Koleje Wielkopolskie czynnie włączają się w uroczyste obchody rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Zapraszamy całe rodziny, starych i młodych, dużych i małych na inscenizację przyjazdu do Poznania Ignacego Jana Paderewskiego!

Uroczystość odbędzie się na Dworcu Letnim w Poznaniu 26 grudnia 2019 roku o godzinie 16:00!

O godzinie 17:15 w przejażdżkę wokół Poznania (trasą Poznań Główny (Dworzec Letni) – Poznań Wschód – Swarzędz – Poznań Starołęka – Poznań Główny) wyruszy pociąg Retro prowadzony przez zabytkową lokomotywę parową! Bilety na ten pociąg w cenie 5 zł do kupienia w kasie biletowej na Dworcu Letnim w Poznaniu oraz w kasie biletowej w Swarzędzu.

Do zobaczenia na Letnim! Vivat Paderewski! 

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.