Wizyta IDA Rail w Punkcie Utrzymania Taboru w Zbąszynku RSS feed

Wizyta IDA Rail w Punkcie Utrzymania Taboru w Zbąszynku

W dniu 24 września 2019 roku do Punktu Utrzymania Taboru w Zbąszynku przybyli
z wizytą członkowie duńskiego Stowarzyszenia IDA Rail, zrzeszającego specjalistów nauk przyrodniczych, IT oraz inżynierów m.in. z branży kolejowej.
21 Gości z Danii zjawiło się w Zbąszynku o godzinie 10:00. Przedstawiono prezentację dotyczącą historii i działalności Spółki Koleje Wielkopolskie w języku niemieckim i angielskim, po czym zaproszono Gości na halę, gdzie realizowane są przeglądy i naprawy pojazdów.
Na zakończenie wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz złożono podpisy na pamiątkowych tablicach – jedna z nich została ofiarowana Gościom, druga zaś ozdobi jedną ze ścian naszej Spółki.
Następnie Goście zostali zaproszeni na lunch, po czym pociągiem Kolei Wielkopolskich wyruszyli w dalszą podróż do Wolsztyna, gdzie zwiedzili Parowozownię, a także odbyli podróż składem Retro do stacji Stefanowo. W drogę powrotną z Wolsztyna do Poznania Głównego odjechali o godzinie 16:49 pociągiem naszej Spółki, obsługiwanym – na specjalne życzenie Gości – pojazdem SA139-007 LINK.
Zgodnie z programem 5-dniowego pobytu w Polsce, Goście z Danii złożyli wizytę w Spółkach Stadler i PESA oraz uczestniczyli w targach TRAKO, odbywających się w Gdańsku.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.