Kampania społeczna PKP „Posłuchaj głosu rozsądku” RSS feed

Kampania społeczna PKP "Posłuchaj głosu rozsądku"

Szanowni Państwo,
Ruszyła nowa odsłona kampanii społecznej PKP Polskie Linie Kolejowe SA. Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!” pod hasłem „Posłuchaj głosu rozsądku”

Kobiecy głos rozsądku
Kiedy coś kusi, aby zachować się w sposób nierozważny, kluczowe jest żeby odezwał się głos rozsądku, sprowadzający na właściwą drogę. Takimi osobami, dbającymi o bezpieczeństwo i odpowiednie postępowanie w życiu, są najczęściej kobiety: mamy, żony, siostry, babcie, czy ciocie.

Dlatego właśnie postanowiliśmy uczynić je naszymi Ambasadorkami Bezpieczeństwa. Ich mądrość i odpowiedzialność ratuje ludzkie życie. Kiedy słyszymy „kochanie, zwolnij przed przejazdem” albo „synku, nie baw się na torach”, czasami nie zdajemy sobie sprawy, że właśnie dostajemy najpiękniejszy prezent, jaki można dać drugiemu człowiekowi. Odrobinę rozsądku, chroniącą nas przed popełnieniem kardynalnego błędu, którego skutków nie da się odwrócić.

Ambasadorki Bezpieczeństwa pojawiają się w materiałach edukacyjnych, ucząc całe rodziny zasad bezpieczeństwa na torach. W spotach telewizyjnych ich słowa trafiają do serc i świadomości odbiorców, zachęcając do rozważnego zachowania na przejściach i przejazdach kolejowo-drogowych.
Są nie tylko twarzami, ale przede wszystkim głosami rozsądku, szerzącymi ideę kampanii „Bezpieczny przejazd…”.

Zapraszamy na nową stronę internetową kampanii https://www.bezpieczny-przejazd.pl/

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.