20 października 2019r. – korekta rozkładu jazdy pociągów – co nowego dla naszych Podróżnych? RSS feed

20 października 2019r. - korekta rozkładu jazdy pociągów - co nowego dla naszych Podróżnych?

20 października 2019 r. wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów, co wiąże się ze zmianami w godzinach kursowania pociągów.  

Poznań – Konin – Kutno

– poc. nr 77316 rel. Poznań Gł. (16:14) – Kostrzyn Wlkp. (16:40) będzie odjeżdżał 23 minuty wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 16:37

– poc. nr 77540 rel. Poznań Gł. (19:20) – Września (20:13) będzie odjeżdżał 48 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 20:08

– poc. nr 71204 rel. Poznań Gł. (20:39) – Kłodawa (20:46) będzie odjeżdżał 12 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 20:51

– poc. nr 77624 rel. Poznań Gł. (21:43) – Konin (23:22) będzie odjeżdżał 24 minuty wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 22:07

– poc. nr 77608 rel. Poznań Gł. (22:52) – Konin (00:23) będzie odjeżdżał 13 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 23:05

-poc. nr 77751 rel. Konin (3:47) – Poznań Gł. (5:17) będzie odjeżdżał 15 minut później, obecnie odjazd z Konina o godz. 3:32

-poc. nr 17201 rel. Kutno (11:32) – Poznań Gł. (14:18) będzie odjeżdżał 33 minuty później, obecnie odjazd z Kutna o godz. 10:59

-poc. nr 77617 rel. Konin (14:17) – Poznań Gł. (16:05) będzie odjeżdżał 20 minut wcześniej, obecnie odjazd z Konina o godz. 14:37

–poc. nr 77439 rel. Kostrzyn Wlkp. (17:46) – Poznań Gł. (18:11) będzie odjeżdżał 17 minut później, obecnie odjazd z Kostrzyna o godz. 17:29

-poc. nr 17207 rel. Kłodawa (16:39) – Poznań Gł. (18:54) będzie odjeżdżał 32 minuty później, obecnie odjazd z Kłodawy o godz. 16:07

-poc. nr 17211 rel. Kutno (17:09) – Poznań Gł. (19:46) będzie odjeżdżał 66 minut później, obecnie odjazd z Kutna o godz. 16:03

-poc. nr 17209 rel. Kutno (18:32) – Poznań Gł. (21:10) będzie odjeżdżał 18 minut wcześniej, obecnie odjazd z Kutna o godz. 18:50

Ponadto z uwagi na prace torowe prowadzone przez zarządcę infrastruktury – PKP PLK S.A. na odcinku Kłodawa – Krzewie pociąg  nr 77130 rel. Poznań Gł. – Konin będzie odjeżdżał o godz. 16:22 natomiast pociąg nr 71100 rel. Poznań Gł. – Kutno będzie odjeżdżał o godz. 15:09.

Poznań – Gniezno – Mogilno

 -poc. nr 77118/9 rel. Poznań Gł. (7:36) – Gniezno (8:11) będzie odjeżdżał 10 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 7:26

-poc. nr 77696/7 rel. Gniezno (14:50) – Poznań Gł. (15:44) będzie odjeżdżał 25 minut wcześniej, obecnie odjazd z Gniezna o godz. 15:15

-poc. nr 77106/7 rel. Gniezno (17:21) – Poznań Gł. (17:58) będzie odjeżdżał 10 minut później, obecnie odjazd z Gniezna o godz. 17:11

Poznań – Wągrowiec – Gołańcz

-poc. nr 77450/1 rel. Poznań Gł. (16:01) – Wągrowiec (17:37) będzie odjeżdżał 32 minuty wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 16:33

-poc. nr 77432/3 rel. Poznań Gł. (21:16) – Wągrowiec (22:27) będzie odjeżdżał 11 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 21:27

-poc. nr 77450/1 rel. Poznań Gł. (16:01) – Wągrowiec (17:37) będzie odjeżdżał 32 minuty wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 16:33

-poc. nr 7786/7 rel. Poznań Gł. (23:15) – Wągrowiec (00:19) będzie odjeżdżał 10 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 23:25

-poc. nr 77556/7 rel. Murowana Goślina (16:31) – Poznań Gł. (17:09) będzie odjeżdżał 38 minut wcześniej, obecnie odjazd z Murowanej Gośliny o godz. 17:09

Poznań – Grodzisk Wlkp. – Wolsztyn

-poc. nr 77572 rel. Poznań Gł. (21:26) – Wolsztyn (22:55) będzie odjeżdżał 15 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 21:41

-poc. nr 77468 rel. Poznań Gł. (22:52) – Grodzisk Wlkp. (23:45) będzie odjeżdżał 10 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 23:02

-poc. nr 77753 rel. Grodzisk Wlkp. (21:49) – Poznań Gł. (22:49) będzie odjeżdżał 15 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 21:34

Poznań – Jarocin – Kępno/Krotoszyn/Kalisz

 -poc. nr 77404 rel. Poznań Gł. (6:26) – Jarocin (7:24) będzie odjeżdżał 14 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 6:12

-poc. nr 77408 rel. Poznań Gł. (7:58) – Jarocin (8:56) będzie odjeżdżał 12 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 8:10

-poc. nr 77342 rel. Poznań Gł. (8:23) – Kępno (10:45) będzie odjeżdżał 13 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 8:36

-poc. nr 77546 rel. Poznań Gł. (8:53) – Krotoszyn (10:32) będzie odjeżdżał 11 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 9:04

-poc. nr 77420 rel. Poznań Gł. (15:14) – Krotoszyn (16:51) będzie odjeżdżał 12 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 15:26

-poc. nr 77422 rel. Poznań Gł. (16:08) – Jarocin (17:06) będzie odjeżdżał 16 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 16:24

-poc. nr 77110 rel. Poznań Gł. (16:31) – Kalisz (18:11) będzie odjeżdżał 14 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 16:45

-poc. nr 77378 rel. Poznań Gł. (19:11) – Kępno (21:29) będzie odjeżdżał 12 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 19:23

-poc. nr 77382 rel. Poznań Gł. (20:16) – Krotoszyn (21:54) będzie odjeżdżał 22 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 19:54

-poc. nr 77315 rel. Kępno (5:29) – Poznań Gł. (7:51) będzie odjeżdżał 10 minut później, obecnie odjazd z Kępna o godz. 5:19

-poc. nr 77319 rel. Krotoszyn (07:02) – Poznań Gł. (8:38) będzie odjeżdżał 38 minut później, obecnie odjazd z Krotoszyna o godz. 6:24

-poc. nr 77411 rel. Jarocin (9:23) – Poznań Gł. (10:20) będzie odjeżdżał 32 minuty wcześniej, obecnie odjazd z Jarocina o godz. 9:55

-poc. nr 77415 rel. Krotoszyn (11:36) – Poznań Gł. (13:12) będzie odjeżdżał 11 minut później, obecnie odjazd z Krotoszyna o godz. 11:25

-poc. nr 77425 rel. Jarocin (18:01) – Poznań Gł. (18:58) będzie odjeżdżał 16 minut później, obecnie odjazd z Jarocina o godz. 17:45

-poc. nr 77493 rel. Krotoszyn (18:08) – Poznań Gł. (19:48) będzie odjeżdżał 25 minut wcześniej, obecnie odjazd z Krotoszyna o godz. 18:33

Poznań –  Nowy Tomyśl – Zbąszynek

-poc. nr 77633 rel. Poznań Gł. (12:39) – Zbąszynek (13:43) będzie odjeżdżał  12 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 12:51

-poc. nr 17211 rel. Poznań Gł. (19:51) – Zbąszynek (20:58) będzie odjeżdżał  62 minuty później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 18:49

-poc. nr 77615 rel. Poznań Gł. (22:52) – Zbąszynek (23:57) będzie odjeżdżał  10 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 23:02

-poc. nr 77488/9 rel. Zbąszynek (5:41) – Poznań Gł.(6:45) będzie odjeżdżał 16 minut wcześniej, obecnie odjazd ze Zbąszynka o godz. 5:57

-poc. nr 77464 rel. Zbąszynek (9:05) – Poznań Gł.(10:12) będzie odjeżdżał 11 minut później, obecnie odjazd ze Zbąszynka o godz. 8:54

-poc. nr 77620 rel. Zbąszynek (13:57) – Poznań Gł.(15:07) będzie odjeżdżał 15 minut wcześniej, obecnie odjazd ze Zbąszynka o godz. 14:12

Leszno – Ostrów Wlkp.

– poc. nr 77754 rel. Leszno (5:24) – Ostrów Wlkp. (7:07) będzie odjeżdżał 14 minut wcześniej, obecnie odjazd z Leszna o godz. 5:38

– poc. nr 77455 rel. Ostrów Wlkp. (7:43) – Leszno (9:23) będzie odjeżdżał 11 minut wcześniej, obecnie odjazd z Ostrowa o godz. 7:54

– poc. nr 77459 rel. Ostrów Wlkp. (18:55) – Leszno (20:39) będzie odjeżdżał 16 minut później, obecnie odjazd z Ostrów Wlkp. o godz. 18:39

Gniezno – Jarocin – Krotoszyn

– poc. nr 77206 rel. Gniezno (5:51) – Krotoszyn (7:42) będzie odjeżdżał 17 minut wcześniej, obecnie odjazd z Gniezna o godz. 6:08

 



Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.