Wystawa „Noteć Barka Sztuki – wyprawa do źródeł” RSS feed

Wystawa "Noteć Barka Sztuki – wyprawa do źródeł"

Od 28 października w Galerii na Letnim będzie można oglądać wystawę autorską Bogusława Biegowskiego przygotowaną przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu i Koleje Wielkopolskie – bedącą efektem projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego „Noteć Barka Sztuki – wyprawa do źródeł”.

Wernisaż i autorskie oprowadzanie po wystawie odbędzie się w Galerii na Letnim w Poznaniu, w poniedziałek 28. października o godz. 17. Wystawa będzie prezentowana w Galerii codziennie, w dniach 28.10.-24.11.2019, w godzinach pracy Dworca Letniego.

Pierwotnym celem realizacji zadania publicznego „Noteć Barka Sztuki – wyprawa do źródeł” było uświadamianie szerszej publiczności unikalnych możliwości i zupełnie nie wykorzystanego kulturowego potencjału wynikającej z unikalnego położenia przy ważnym kiedyś szlaku handlowym, dziś niestety już tylko turystycznym ( Europejski Szlak Wodny E- 70). Specyficzna metoda realizacji działania autora z perspektywy rzeki stanowi naturalną konsekwencję prowadzonej od lat aktywności twórczej w Dolinie Noteci. Podwójne znaczenia drugiej, definiującej, części tytułu tegorocznego działania odnosi się oczywiście przede wszystkim do fizycznego dotarcie do źródła rzeki, oraz drugi ten ważniejszy metaforyczny sens dotyczy praktyki twórczej. Stąd na wystawie znajdzie się kilka zdjęć archiwalnych oraz eksperymenty formalne próbujące pytać o istotę światłoczułości.Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.