Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Kolejach Wielkopolskich RSS feed

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Kolejach Wielkopolskich

Spółka Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. informuje, iż województwo wielkopolskie przyłącza się do obchodów europejskiego dnia bez samochodu organizowanego w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, które odbywają się  16 – 22 września w Poznaniu i Wielkopolsce. Finał całej akcji odbędzie się w  dniu 20 września! To właśnie wtedy każda osoba na podstawie okazanego podczas kontroli biletów ważnego dowodu rejestracyjnego samochodu, będzie mogła skorzystać z bezpłatnych przejazdów pociągami osobowymi uruchamianymi przez Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. w obrębie województwa wielkopolskiego oraz poza obręb Wielkopolski od i do stacji Zbąszynek, Kutno, Mogilno.  Jeden dowód rejestracyjny auta uprawniać będzie do darmowego przejazdu tylko jedną osobę.

W danym dniu ww. osoby chcące podróżować w relacjach dłuższych tj., przekraczające granice województwa wielkopolskiego oraz stacje Zbąszynek, Kutno, Mogilno, będą zobowiązane do pokrycia kosztów przejazdu pociągiem wg Taryfy Przewozowej danego przewoźnika na długości od granicy województwa i od stacji Zbąszynek, Kutno, Mogilno do miejsca docelowego położonego na terenie innego województwa lub odwrotnie.

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.