MTP z Kolejami Wielkopolskimi RSS feed

MTP z Kolejami Wielkopolskimi

Przed nami kolejne ciekawe wydarzenia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – zachęcamy do odwiedzenia MTP i przyjazdu pociągami Kolei Wielkopolskich:

Bike Show 30.08-01.09.2019

Już pod koniec wakacji, bo w dniach od 30.08 do 01.09, będziemy świadkami prawdziwego święta fanów rowerów! Targi Bike Show to idealna okazja, aby nie tylko zapoznać się z nowościami rynku prezentowanymi przez wystawców, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących, który dostarczy inspiracji i emocji każdemu wielbicielowi sportów na kołkach.

Targi Rowerowe Bike Show są skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i pasjonatów, którzy poszukują rozwiązań dla siebie i swoich bliskich. Dzięki bogatej ofercie wystawców, w której będą znajdować się nie tylko rowery, ale także wrotki, rolki, akcesoria oraz odzież profesjonalna – zwiedzający będą mogli poznać nowe produkty, przetestować je w specjalnie na tę okazję przygotowanych strefach i dokonać  dostosowanych do ich potrzeb i preferencji zakupów.  Na czas wydarzenia przygotowano szereg atrakcji skierowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W tym roku będziemy świadkami wyjątkowego widowiska, organizowanego przy współpracy z Międzynarodową Unią Kolarską. Przed  nami bowiem Finał UCI Gran Fondo World Championships – na starcie zobaczymy blisko 5000 uczestników z ponad 40 krajów, którzy będą rywalizować o najlepsze miejsca, dostarczając nam tym samym niezapomnianych sportowych emocji. To właśnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mieścić się będą miasteczko zawodów, strefa finishera, biuro zawodów i scena, na której zwycięzcom wręczone zostaną nagrody.      

Atrakcje, które przyciągną najmłodszych fanów rowerów, to przede wszystkim organizowany na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wyjątkowy wyścig na dystansie ok. 3km, dedykowany najmłodszym. Trasa Kids Race poprowadzona zostanie właśnie po terenie targowym, na którym młodzi kolarze będą mogli spróbować swoich sił i kto wie – może załapać sportowego „bakcyla” na dłużej? Zapisy na wyścig rozpoczną się w połowie sierpnia. Wypatrujcie informacji na stronie www.bikeshow.pl i fanpage’u Bike Show na Facebooku!

Na nieco starszych fanów rywalizacji i sportów pozarowerowych czeka niemniej emocjonujący pierwszy poznański Turniej Roller Derby. W zmaganiach o puchar Prezesa Grupy MTP i Zico Racing na specjalnie przygotowanym torze o powierzchni 600m2 wezmą udział zawodniczki siedmiu drużyn z różnych stron Polski. W tym sporcie emocje są więcej niż gwarantowane. Nie możecie przegapić tego widowiska!

 W pawilonie nr 3 na czas Bike Show powstanie także skate park z rozbudowaną strefą ramp oraz przeszkód, na którym będzie można podziwiać umiejętności i pokazy profesjonalistów, ale także spróbować swoich sił w jeździe na desce czy rolkach. Dla chcących przetestować sprzęt rowerowy postawiony zostanie na tę okazję tor MTB. Będzie się działo!

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu zarówno rodziny z dziećmi, jak i maniaków sportów na kółkach. Spędźmy ten czas wspólnie podczas największego tego typu wydarzenia w Polsce – targach Bike Show w Poznaniu!

Happy Baby 14-15.09.2019

W weekend 14 i 15 września Międzynarodowe Targi Poznańskie wypełni wesoły gwar, a wszystko to za sprawą kolejnej edycji Happy Baby, targów zabawek i artykułów dla dzieci. To doskonałe miejsce spotkań, rozmów i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. W programie min. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci, Mami Babi Targ oraz Strefa Świadomej Mamy.

Program targów Happy Baby przeznaczony jest dla rodziców, przyszłych rodziców oraz dzieci w wieku 0-6 lat. Na wszystkich zwiedzających czekać będą nasi specjaliści, gotowi by odpowiedzieć na trudne pytania oraz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także producenci, którzy pokażą najnowsze trendy i nowoczesne rozwiązania. Dzięki mnogości atrakcji i rozbudowanemu programowi artystycznemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszego dnia targów, w nowoczesnym  Poznań Congress Center na poziomie 1, odbędzie się 5. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci — największa konferencja poświęcona tematyce noszenia dzieci w Europie Środkowo-Wschodniej!  Po raz kolejny partnerem wydarzenia jest Świadoma Mama – projekt, który szerzy ideę świadomego macierzyństwa, dedykowany przyszłym i obecnym rodzicom. W specjalnej strefie Świadomej Mamy dyżurować będą lokalni lekarze i specjaliści, odbędą się ciekawe wykłady i rozmowy, nie zabraknie też konkursów. Wydarzeniu ponownie towarzyszy Mami Babi Targ, czyli targ zakupów oraz wymiany zabawek i ciuszków, którym chcemy dać drugie życie. w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci.

Patronat Merytoryczny nad targami objął Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego .

Więcej informacji https://www.happybaby.mtp.pl/ i na FB Happy Baby.

Caravans Salon 20-22.09.2019

Już 20 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczyna się kolejna edycja Caravans Salon Poland (2019). Impreza znana od wielu lat, jako część Poznań Motor Show, od zeszłego roku zyskała drugi, samodzielny termin we wrześniu. Organizatorzy podkreślają, że to dobry moment na podsumowanie kończącego się sezonu oraz rozglądanie się, za nowościami sprzętowymi na kolejny rok. Tegoroczną edycję swoim patronatem honorowym objął Polski Związek Motorowy oraz grupa CamperTeam.

Najważniejsi producenci, czołowe media caravaningowe, setki pasjonatów, podróżnicy i niezapomniana atmosfera – to czynniki tworzące Caravans Salon Poland.

TARGI BRANŻOWE

Swoją obecność na imprezie zapowiedziało już kilkunastu najważniejszych w Polsce producentów i dystrybutorów, kamperów, przyczep i akcesoriów caravaningowych. Marki takie jak Benimar, CarGo, Elcamp, Wavecamper, Burnster, Ocean Cross czy Wandex, zaprezentują swoje najnowsze modele i rozwiązania, a ich przedstawiciele będą do dyspozycji zwiedzających, przez cały czas trwania targów Caravans Salon.

Szczegóły na temat wystawców i oferty Caravans Salon można śledzić na stronie internetowej wydarzenia: https://www.caravanssalon.pl/pl/

X OGÓLNOPOLSKI ZLOT CARAVANINGOWY

Ważnym elementem Caravans Salon jest X Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który organizatorzy zapraszają ekipy z całej Polski. Ekipy zlotowiczów, będą miały do dyspozycji dwa rodzaje parceli parkingowych (27m2 i 42m2) oraz zapewniony dostęp do, wody, prądu, zrzutu odpadów i sanitariatów w pobliskiej Hali MTP. Dla uczestników Zlotu przygotowane będzie również wieczorne przyjęcie (grill lub bankiet w zależności od pogody) oraz inne atrakcje.

Każdy z uczestników Zlotu będzie mógł również wziąć udział w II Mistrzostwach Polski Kierowców Kamperów.

Zakup parceli postojowych, odbywa się poprzez stronę wydarzenia: https://www.caravanssalon.pl/pl/kup_bilet_na_x_ogolnopolski_zlot_caravaningowy/

Smaki Regionów 28-30.09.2019

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.