Galeria na Letnim – wystawa „Dramat destrukcji” RSS feed

Galeria na Letnim - wystawa „Dramat destrukcji”

Ponownie zapraszamy do Galerii na Letnim, gdzie od 22 lipca prezentować będziemy nową wystawę pt. „Dramat destrukcji”. Wystawy fotografii oraz propagowanie wielkopolskiej turystyki i historii to wspólne przedsięwzięcia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, Centrum Animacji Kultury w Poznaniu i Kolei Wielkopolskich w przestrzeniach historycznego i bardzo urokliwego Dworca Letniego przy ul. Dworcowej 1.

Cykl „Dramat destrukcji“ tworzą fotografie pochodzące z nadwarciańskich łęgów, rozciągających się w okolicach Rogalina. Autor Heinz Ebert nie rejestruje rzeczywistości chłodnym okiem. On ją pokazuje w świetle własnej osobowości. Przede wszystkim antropomorfizuje ginące drzewa, które wyciągają konary w geście rozpaczy w stronę nieodgadnionego nieba. Po wtóre – nie tylko nadaje fragmentom świata przyrody niepokojący klimat, lecz niejednokrotnie ukazuje je na podobieństwo wyobrażeń zaczerpniętych z panoptikum wyobraźni.

https://www.wbp.poznan.pl/fotografia/galeria-na-letnim/Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.