Przyjedź z nami do Szreniawy – 14 lipca, Niedzielę w Muzeum RSS feed

Przyjedź z nami do Szreniawy - 14 lipca, Niedzielę w Muzeum

Serdecznie zapraszamy na cykliczną imprezę edukacyjno-rekreacyjną zorganizowaną we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu oraz Krajową Radą Spółdzielczą. Jak co roku na zwiedzających Muzeum czekać będą liczne stanowiska i pokazy muzealne oraz atrakcje przygotowane przez współorganizatorów.

Już po raz siedemnasty 14 lipca 2019 r. w godz. 10:00 – 17:00 na terenie Muzeum w Szreniawie odbędzie się wydarzenie pod hasłem Bezpieczeństwo naszą wspólną sprawą. Do tradycji imprezy należy już kwesta na rzecz PCK oraz akcja zbiórki krwi na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. 

Koleje Wielkopolskie ponownie pojawią się ze swoim stanowiskiem. Nasi przedstawiciele zorganizują specjalny pokaz pierwszej pomocy oraz obsługi defibrylatorów, które są w każdym naszym pociągu. Urządzenia te już dwa razy przyczyniły się do uratowania ludzkiego życia. Dlatego tym bardziej warto zapoznać się z nimi nieco bliżej.

Szczegółowy program znajduje się na stronie Muzeum.

Grafika z zaproszeniem na Wydarzenie Niedziela w MuzeumWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.