Przyjedź na Koronację Królewską w Gnieźnie z KW, bilet powrotny otrzymasz za darmo! RSS feed

Przyjedź na Koronację Królewską w Gnieźnie z KW, bilet powrotny otrzymasz za darmo!

27 i 28 lipca plac u stóp gnieźnieńskiej katedry zamieni się we wczesnośredniowieczne grodzisko. Odbywający się w tym miejscu co roku Festiwal Kultury Słowiańskiej „Koronacja Królewska” to punkt centralny Królewskiego Festiwalu Artystycznego oraz jedna z największych imprez historycznych w Polsce.

Motywem przewodnim tegorocznej odsłony będą zaślubiny sprzed tysiąca lat. Odwiedzający zobaczą, jak mogły wyglądać obrzędy podwładnych Mieszka I i Bolesława Chrobrego: będą zrękowiny, tańce, turnieje, bitwy o wybrankę, zabawy, konkursy oraz oczywiście sama ceremonia połączenia małżonków nierozerwalnym węzłem.

Z tej okazji mamy dla Was promocję, która cieszyła się zainteresowaniem podczas zeszłorocznego wydarzenia! W obydwa dni weekendu każdy, kto wybierze się pociągiem Kolei Wielkopolskich do Gniezna, może uzyskać na wykorzystanym bilecie jednorazowym okazjonalny stempel, który uprawni do nieodpłatnego przejazdu powrotnego. UWAGA! Nieodpłatny przejazd z powrotem może odbyć się tylko w dniu wyjazdu wskazanym na bilecie na przejazd „tam”. Aby otrzymać stempel należy odwiedzić stanowisko Miasta Gniezno.

Zanim skorzystasz z oferty zapoznaj się z warunkami, pobierz plik PDF: Warunki i zasady korzystania z oferty specjalnej

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie oraz na pokłady naszych pociągów!

 

 

Więcej informacji o przygotowanym na ten rok programie można znaleźć się na stronie www.KoronacjaKrolewska.plWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.