Widowisko „Orzeł i Krzyż” – specjalny pociąg powrotny! RSS feed

Widowisko "Orzeł i Krzyż" - specjalny pociąg powrotny!

Wzorem lat poprzednich zapraszamy do Murowanej Gośliny (przystanek Zielone Wzgórza) na widowisko historyczne „Orzeł i Krzyż”. Zainteresowani wydarzeniem, które odbywa się w wakacyjne piątki i soboty i rozpoczyna się o 21:30, mogą wybrać się do Zielonych Wzgórz pociągiem regularnego kursowania. Umożliwiamy również powrót po zakończeniu widowiska – uruchomiliśmy bowiem dodatkowy pociąg, który wyrusza o godzinie 00:06 z przystanku Zielone Wzgórza we wszystkie dni, kiedy odbywa się przedstawienie.

Bilet TAM i POWRÓT kosztuje tylko 5 zł.

Orzeł i Krzyż to spektakularna opowieść o losach Polski i Polaków od legend i założenia Państwa Polskiego przez tryumfy husarii, Potop Szwedzki, aż po odzyskanie niepodległości i Solidarność. Zasiądź na trybunie, gdzie w ciągu 1,5 godziny przeżyjesz niezapomnianą historię odgrywaną na terenie wielkości 44.000 m2 przez niemal 400 aktorów wcielających się w ponad 1500 postaci. Poruszająca muzyka, spektakularne efekty specjalne, mappingi na wodzie i gra światłem. 

NAJBLIŻSZE TERMINY WIDOWISKA „ORZEŁ i KRZYŻ”

21,22, 28, 29 czerwca
5,6,12,13 lipca

Start: 21:30

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.