Galeria na Letnim – wystawa „Moja Wielkopolska” RSS feed

Galeria na Letnim - wystawa „Moja Wielkopolska”

Ponownie zapraszamy do Galerii na Letnim, gdzie od 24 czerwca prezentować będziemy nową wystawę pt. „Moja Wielkopolska”. Wystawy fotografii oraz propagowanie wielkopolskiej turystyki i historii to wspólne przedsięwzięcia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, Centrum Animacji Kultury w Poznaniu i Kolei Wielkopolskich w przestrzeniach historycznego i bardzo urokliwego Dworca Letniego przy ul. Dworcowej 1.

 

Konkurs fotograficzny pt.: „Moja Wielkopolska” jest organizowany przez WBPiCAK w Poznaniu od 2003 roku. Idea konkursu polega na szczególnym dowartościowaniu tzw. „małych ojczyzn”. Zdjęcia ukazują i twórczo interpretują najważniejsze wydarzenia w regionie oraz unikatowy charakter jego architektury i pejzażu, a w efekcie współuczestniczą w budowaniu tożsamości współczesnej Wielkopolski . Od 2012 r. konkurs jest częścią Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki.

Na wystawie w „Galerii na Letnim” pokazujemy wybrane, najciekawsze prace z dwóch kolejnych edycji konkursu z lat 2016 i 2018. Wystawa możliwa do obejrzenia codziennie w godzinach pracy Dworca Letniego.

Zjdęcie zbliżenia dłoni ubrudzonych węglem - Kliknij, aby powiększyćWyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.