Odwiedziny dzieci z Przedszkola „Ślimaczki” w Noskowie RSS feed

Odwiedziny dzieci z Przedszkola „Ślimaczki” w Noskowie

W dniu 6.05.2019 r. Koleje Wielkopolskie miały przyjemność spotkać się ze wspaniałymi dziećmi z Przedszkola „Ślimaczki” w Noskowie. Majowa wycieczka odbywała się w Jarocinie i była związana ze zwiedzaniem pojazdu Kolei Wielkopolskich. Pokazaliśmy dzieciom jego wyposażeniem i opowiedzieliśmy o funkcjonalności, nawet kabina maszynisty była dla dzieci otwarta. Przekazaliśmy też ważne zasady bezpiecznego poruszania się w obrębie pojazdu i terenu kolejowego.

Ciekawe i bezpieczne podróżowanie to cel każdej wycieczki. Tory to nie miejsce zabaw, a przejazd pociągiem Kolei Wielkopolskich może stać się niezapomnianą przygodą. W naszym spotkaniu uczestniczył Ratownik medyczny, którego od niedawna Koleje Wielkopolskie, mają na co dzień. Przygody były radosne, a uśmiechnięta buzia dziecka była najpiękniejszą nagrodą. 

 

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.