Galeria „Na Letnim”. RSS feed

Galeria "Na Letnim".

Galeria na letnim - dziecko

 

Wydarzeniem otwierającym „ Galerię na Letnim” na Dworcu Letnim w Poznaniu, mieszczącą się  przy ul. Dworcowej 1 w Poznaniu  jest wystawa „Dziecko 2018” . Jest ona  plonem Międzynarodowego Biennale Fotografii Artystycznej „Dziecko” organizowanego od 2003 r.  przez  Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Począwszy od 2008 roku konkurs jest rozgrywany co dwa lata pod patronatem Stowarzyszenia Twórców Foto­klub RP, Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF i Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (FIAP).

Konkurs stwarza możliwość międzynarodowej konfrontacji osiągnięć twórczych osobom zajmującym się w Polsce fotografowaniem dzieci, a tym samym przyczynia się do wzmocnienie roli Polski w międzynarodowym obiegu fotografii artystycznej i pozwala nawiązywać inspirujące kontakty z zagranicznymi organizacjami i instytucjami działającymi w sferze kultury. W XI edycji Biennale w 2018 roku udział wzięło 274 artystów z 38 krajów świata nadsyłając ponad 750 zdjęć. Międzynarodowe Jury pod przewodnictwem prezesa Foto-klubu RP Mieczysława Cybulskiego obejrzało wszystkie fotografie i zaakceptowało do wystawy 84  zdjęcia 79  autorów. Najciekawsze, nagrodzone fotografie można obecnie ,oglądać do 23 czerwca , w „Galerii na Letnim” w Poznaniu.

Portret matki z dzieckiem - Polska

 Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.