Dzień Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi RSS feed

Dzień Dziecka z Kolejami Wielkopolskimi

Koleje Wielkopolskie nie zapominają o najmłodszych podróżnikach! Wszyscy lubimy przedłużać świętowanie, dlatego do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka zapraszamy 9 czerwca.

Wiemy tez, że często sprawdzone pomysły są najlepsze, tak więc tradycyjnie już zabierzemy pociechy wraz z opiekunami na wycieczkę pociągiem Kolei Wielkopolskich do Szreniawy, gdzie w Muzeum Rolnictwa czeka na wszystkich całe mnóstwo atrakcji!

Spotkajmy się w niedzielę, 9 czerwca na Dworcu Letnim w Poznaniu, skąd wyruszy specjalny pociąg do Szreniawy. Wyjazd z Poznania o 12:15, powrót ze Szreniawy o 15:45.
A co najważniejsze – udział w imprezie jest całkowicie darmowy!

Bezpłatne zaproszenie można będzie odebrać w kasie biletowej na Dworcu Letnim w Poznaniu od poniedziałku, 3 czerwca do piątku, 7 czerwca. Upoważniać ono będzie do przejazdu pociągiem oraz wejścia do Muzeum i uczestnictwa w Festynie Zielonoświątkowym. Uwaga! Jedna osoba może odebrać maksymalnie 5 zaproszeń. Zaproszenia są dwuosobowe. Liczba miejsc ograniczona.

 

W programie imprezy m.in:

  • występy zespołów folklorystycznych,
  • parada umajonych wołów i zaprzęgów zwierzęcych,
  • muzealne stanowiska interaktywne dla dzieci (m. in. wykonywanie papierowych kwiatów, drewnianych korali i.t.p.),
  • warsztaty wikliniarskie oraz florystyczne z nauką wicia wianków,
  • pokaz gaszenia pożaru przez grupę rekonstrukcyjną z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żabnie i Śremie,
  • zjeżdżalnie i inne urządzenia rekreacyjne,
  • krótki quiz muzealny.


Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Trasa:

. .

Wyszukiwanie połączeń kolejowych

Wpisz planowane stacje docelowe i wybierz datę by uzyskać informacje na temat połączeń.

Szanowni Państwo,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://kolejewlkp.pl/o-spolce/bezpieczenstwo-danych-osobowych informacją na temat przetwarzania przez Koleje Wielkopolskie danych osobowych.